Mari Sh.P.K

Neopol View larger

Xhel ultra i koncentruar me parfum e limon siciliane për larjen manuale të pjatave. Sgrason dhe largon aromat. Produkt me ph neutral. Dozimi: 1-3g për litër varësi të fortësisë së ujit.

No customer comments for the moment.

Write a review

Neopol PIATTI GEL LIMONE 5 KG

Neopol PIATTI GEL LIMONE 5 KG

I testuar dermatologjikisht.

4 other products in the same category

Please wait...