Lares tualeti antikalkare 750ml

Lares tualeti antikalkare 750ml

1848
  • 264 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent me arome per heqjen e kalkares dhe mbetjeve e njollave te ujit nga te gjitha siperfaqet: lavamane, kabina dushi, çezmat, pajisje banjo, pllaka, çelik, inox, krom, qeramike.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer