Detergjent rrobash pluhur Atomic Ultra 15kg

Detergjent rrobash pluhur Atomic Ultra 15kg

0512
  • 9.600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pluhur lares atomizues me enzime te plote per larjen me duar dhe  lavatrice, per nje te bardhe super. Heq njollat me te veshtira, ne perputhje me pelhura shumengjyreshe dhe veshje te erreta. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer