Shkelqyes per gomat e makines  6kg

Shkelqyes per gomat e makines 6kg

0522
  • 4.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i lengshem pastrues dhe shkelqyes i gomave & zbute gomat.

Perdorimi: Ne goma dhe profile te ndryshme gome ose plastike.

Dozimi: 1 tape ne 3-4lLt uje.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer