Lares tualeti me baze klori 1000ml

Lares tualeti me baze klori 1000ml

0489
  • 516 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent forme xheli me baze klori per larjen e tualetit, si pjset e porcelanit. kabinen dhe grupet e dushit.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer