Pastrues Xhamash 5kg

Pastrues Xhamash 5kg

0406
  • 1.320 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideal per xhamat, pasqyrat dhe siperfaqet e kromuara, i le siperfaqet te pastra dhe me shkelqim pa i gervishtur ato. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer