Pastrues xhamash 750ml

Pastrues xhamash 750ml

0410
  • 300 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideal per xhamat, pasqyrat dhe siperfaqet e kromuara, i le siperfaqet te pastra dhe me shkelqim pa i gervishtur ato.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer