Pastrues per heqjen ngjitesave / bojes 750ml

Pastrues per heqjen ngjitesave / bojes 750ml

1720
  • 660 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues aromatizues i bazuar ne tretes specifik per pastrim pa shpelarje dhe pa njolla te stilolapsit, lapustilave, boje, pulla, mbishkrime, yndyrat, ngjites etj.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer