Zhbllokues tubash Gel 1000ml

Zhbllokues tubash Gel 1000ml

0470
  • 564 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Xhel disinkrostante per kanalizimet e bllokuara. Vepron shpejte, neutralizon aromat dhe zbllokon plotesisht duke dezinfektuar tubat.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer