Lares tualeti antikalkare ULTRAKAL 750ml

Lares tualeti antikalkare ULTRAKAL 750ml

0476
  • 516 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i cili shkrin dhe eliminon papastertite si kalkaren, ndryshkun, mbetjet e sapunit, mykune ne porcelan, kabinen e dushit dhe mishelator duke i lene ato te pastra dhe me shkelqim.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer