aparat Disifektant Higjenizues 1lt Sensor

aparat Disifektant Higjenizues 1lt Sensor

5217
  • 6.000 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


•Punon me sensor, ofron lehtësi në përdorim pa prekur.
•Me rregullimin e tij me 3 faza, shpërndan 0,45 ml lëng çdo herë.
•Falë pompës së spërkatjes, ajo spërkat lëngun brenda.
• Mund të përdoret me të gjitha produktet e lëngshme.
•E disponueshme me opsione mbushëse dhe serum fishekësh.

Specifikimet teknike të produktit:
•ABS (MATERIALE CILËSORE)
•Pesha:0.6
•Përmasat:270X190X280MM


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer