Emulsi - cip 25kg

Emulsi - cip 25kg

0481
  • 10.002 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent per industrine ushqimore. Pastrues alkaline qe nuk shkrihet, i pershtatshem per sistemet CIP. Pastrues i fort alkalin pa shkume, per larje me C.I.P.( pastro ne vend) dhe per te gjitha aplikimet e riciklimit dhe llakut. Ideale per aplikime ne industrine agroushqimore. Heq yndyrat, vajrat vegjetale dhe mbetjet organike pa shkume me nje shpelarje praktike dhe te lehte.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer