Lares per sistemet CIP Emulsy hypochlor 19kg

Lares per sistemet CIP Emulsy hypochlor 19kg

0482
  • 7.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues me klor aktiv, pa shkume, per larje ne sisteme CIP. Ideale per aplikime industriale agroushqimore. Heq yndyrat, vajin vegjetal dhe mbetjet organike pa shkume me nje shpelarje praktike dhe te thjeshte.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer