Detergjent sgrasator per furra/grilla 750ml

Detergjent sgrasator per furra/grilla 750ml

0461
  • 600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues i shkumezuar alkalik super i perqendruar per furrat, pllaka gatimi dhe skara. Pastrues alkaline i perqendruar, me formule per heqjen e shpejte te yndyrnave dhe mbetjeve ushqimore. E pajisur me nje sperkates praktik per formimin e shkumes, ju lejon te arrini dhe pastroni edhe pikat me te veshtira.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer