Detergjent tualeti antikalkare 750ml

Detergjent tualeti antikalkare 750ml

0495
  • 456 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjente me arome te forte te aromatizuar i cili shkrin dhe eliminon papastertite si kalkaren , ndryshkun, mbetjet e sapunit, mykune ne porcelan duke i lene siperfaqet te pastra dhe me shkelqim.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer