Lares dyshemeje Fiori d-arancio 1000ml

Lares dyshemeje Fiori d-arancio 1000ml

0435
  • 300 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideale per pastrimin e pergjithshem dhe mirembajtjen e perditshme.
Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra uje.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer