Lares dyshemeje Fiori d-arancio 5kg

Lares dyshemeje Fiori d-arancio 5kg

0407
  • 1.080 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideale per pastrimin e pergjithshem dhe mirembajtjen e perditshme. Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra uje.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer