Lares dyshemeje Mela & Bach 1000ml

Lares dyshemeje Mela & Bach 1000ml

4480
  • 300 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideal per te gjitha llojet e dyshemeve. Produkt i perqendruar pak alkalin me fuqi te shkelqyer pastrimi te yndyres, largon te gjitha llojet e papastertive . Nuk ka nevoje te shpelahet dhe nuk le vija. Falë aromes se saj eliminon aromat e keqija dhe le nje arome te kendshme ne ambjent.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer