Lares dyshemeje Mela Verde 5kg

Lares dyshemeje Mela Verde 5kg

0408
  • 1.080 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideale per pastrimin e pergjithshem dhe mirembajtjen e perditshme.
Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra uje. 

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer