Lares tualeti  Ruderal 5KG

Lares tualeti Ruderal 5KG

0431
  • 2.640 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues efikas kunder kalkares, shkrin menjehere koret e trajtuara. Keshillohet per heqjen e mbetjeve te forta te kalkares dhe ndryshkut. Ideal per pastrimin e jashtezakonshem te dyshemese dhe mureve ne brendesi te banjove, pishinave dhe zonave termale.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer