Lares rrobash muschio bianco 5kg

Lares rrobash muschio bianco 5kg

3137
  • 1.320 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent lares per rroba, teper efikas edhe mbi njollat me te veshtira. Mund te perdoret me sisteme dozimi automatike ose manuale I sigurt mbi rrobat e bardha dhe me ngjyra.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer