Detergjent per rrobat e bardha  5LT (LAVATRICE SUPERSGRASSANTE)

Detergjent per rrobat e bardha 5LT (LAVATRICE SUPERSGRASSANTE)

0515
  • 3.600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i lengshem antibakterial per larjen me duar dhe lavatriçe te rrobave te bardha dhe ngjyre. Formula e saj e pasuruar me enzima heq njollat me te veshtira duke respektuar pelhura dhe ngjyrat. Efektive edhe ne temperatura te uleta. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer