Lares moketi 5kg

Lares moketi 5kg

0528
  • 2.520 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Lares moketi i cili heq ne thellesi dhe ne menyre efikase papastertite. Ruan ngjyrat dhe strukturen e moketit dhe e le ate me nje arome te kendshme. Per perodrim manual dhe ne makinerit profesionale.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer