Shkume sapuni  5kg

Shkume sapuni 5kg

0441
  • 1.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Shkume sapuni i lengshem ultra hidratues me pH 5.5 me antibakterial dhe glicerine. Delikate ne lekure, ajo ndihmon ne mbrojtjen e saj duke ruajtur ekuilibrin e saj natyror.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer