Detergjent per enet Limone 5kg

Detergjent per enet Limone 5kg

0498
  • 1.320 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent xhel ultra i perqendruar me aromen e limonit sicilian, per larjen manuale te eneve. Pastron thellesisht dhe eliminon aromat. Produkt me pH neutral, i bute ne duar dhe i testuar dermatolohjikisht ne laburatoret me te mire Italiane.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer