Lares mermeri / dysheme druri 5kg

Lares mermeri / dysheme druri 5kg

0412
  • 1.440 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues neutral i pH per pastrimin e dyshemes. Nuk sulmon dyllin, nuk i zbeh siperfaqet duke lene dyshemete veçanerisht te ndritshme. Sanizon duke e lene ambientin te kendshem dhe aromatik. Perdoret ne siperfaqe delikate mermer, dysheme druri etj.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer