Detergjent per lekure  500ml

Detergjent per lekure 500ml

4007
  • 780 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Eliminon papastertite dhe njollat e forta pa lene mbetje. Formule e pasur me dyll natyror, lan, ushqen dhe gjalleron lekuren duke i dhene butesi dhe duke ndihmuar ne ruajtjen e pamjes origjinale te lekures.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer