Detergjent per enet 1000ml

Detergjent per enet 1000ml

1843
  • 444 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues xhel ultra i perqendruar me aromen e limonit sicilian, per larjen manuale te eneve. Pastron thellesisht dhe eliminon aromat. Produkt me pH neutral, i bute ne duar dhe i testuar dermatolohjikisht ne laburatoret me te mire Italian.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer