Detergjent per dysheme i forte Puliacid 1lt

Detergjent per dysheme i forte Puliacid 1lt

5213
  • 1.500 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent pastrues me acid fosforik, i cili mundeson larjen e njollave ​​me te forta ne dysheme si kalkare, mbetjet e cimentove si dhe ndryshkut ne dysheme dhe siperfaqe te tjera.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer