Lares rrobash Quantum basic 6.6KG

Lares rrobash Quantum basic 6.6KG

3198
  • 5.640 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues inorganik super i perqendruar, agjent sekretues shume alkalik, jo i shkumezuar me perqendrim te larte te perberesve aktive per heqjen e papastertise dhe yndyrnave. Perdoret ne kombinim me Quantum Surf ne fazat para-larjes ose larjes.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer