Lares dyshemeje antibakterial 1000 ml

Lares dyshemeje antibakterial 1000 ml

0439
  • 360 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Ideale per pastrimin e pergjithshem dhe mirembajtjen e perditshme.
Dozimi: 1-2 kapak per 5 litra uje.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer