Pastrues antibakterial per dysheme 5kg

Pastrues antibakterial per dysheme 5kg

0446
  • 1.800 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent lares i perqendruar pak alkalin & alkool me fuqi te shkelqyer kunder yndyres dhe papastertive te tjera. Ideal per te gjitha llojet e dyshemeve i cili mund te perdoret me metoden manuales ose me makinerite e pastrimit. Nuk ka nevoje per shpelarje. Eliminon aromat e keqija dhe le nje arome te kendshme ne ambjent.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer