PASTE UNIVERSALE BIOMEX 300gr

PASTE UNIVERSALE BIOMEX 300gr

5631
  • 1.320 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


100% pastrues natyral, organik jo-,gerryes, pastrues per te gjitha siperfaqet. Pastron dhe shkelqen celik inox, alumini, krom,argjend, ar, baker, bronz, smalt, kallaj, qelq, plastike e lemuar, pianuren, aspiratorin, mikrovale, tenxhere, tigan pjeset e siperme te banakut, ene gatimi jo ngjitese, dru i llakuar, qeramike. pllake dyshemeje, WC, vaska, lavamane, disqe makinash, atletet e bardha dhe me shume.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer