Lares per inokse 750ml

Lares per inokse 750ml

0490
  • 660 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Heq lehtesisht ndotjet e yndyres dhe mbetjet e ushqimit I pershtatshem per te gjitha siperfaqet metalike si çelik inox, baker, alumin dhe bronz Pastron ne menyre efikase pa gërvishtje. Le nje shtrese mbrojtese mbi siperfaqen e trajtuar.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer