Sgrasatore Ultra Limone  5kg

Sgrasatore Ultra Limone 5kg

0458
  • 1.980 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Sgrasatore alkaline shume i perqendruar i cili eshte i fuqishem kunder papastertive me kokeforte. Ne menyre efektive largon yndyrat, vajin dhe mbetjet e karburantit.

Ideale per: grilat, radiatoret, mobiljet e kopshtit, skare, furrat, tenxheret, madje edhe ne rast te yndyrave te korezuara dhe te karburantit si dhe veshje me njolla te veshtira.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer