Shkelqyes per lavastovilje 15.5 KG

Shkelqyes per lavastovilje 15.5 KG

5962
  • 5.040 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Aditiv i koncentruar shpelares per lavastovilje dhe lares industriale qelqi me sistem automatik dozimi per uje te bute dhe mesatar, me fortesi deri ne 35 °.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer