Lares dyshemeje antibakterial 1000ml

Lares dyshemeje antibakterial 1000ml

2003
  • 480 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Produkt i shkelqyer alkalin me amoniak me fuqi te shkelqyer pastrimi te yndyres, largon te gjitha llojet e papastertive. Ideal per larjen e dyshemeve me papasterti te medha si per shembull kuzhina, laboratoret e ushqimit, industrite, magazinat, etj. Eliminon ererat e keqija dhe e le mjedisin me nje arome te kendshme. 

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer