Heqes njollash per rroba x3  500ml

Heqes njollash per rroba x3 500ml

3132
  • 720 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Shume efikas mbi njollat, si boje, vaj, dyll, qymyr, produkte kozmetikë, luster kepucesh, rreshira, boje etj. Zvogelon perqindjen e prishjes dhe ndihmon ne zgjatjen e jetes se rrobave duke shmangur larjet e vazhdueshme.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer