Sapun i lengshem Green Aloe 5kg

Sapun i lengshem Green Aloe 5kg

4662
  • 1.440 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Lane duart duke i lene te fresketa dhe te pastra Me pH 5.5 delikat per lekuren.

PERBERESIT: Me glicerine dhe antibakterial per te mbrojtur dhe hidratuar lekuren.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer