Sapun i lengshem Green Aloe 1 lt

Sapun i lengshem Green Aloe 1 lt

5206
  • 390 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Lane duart duke i lene te fresketa dhe te pastra Me pH 5.5 delikat per lekuren.

PERBERESIT: Me glicerine dhe antibakterial per te mbrojtur dhe hidratuar lekuren. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer