DETERGJENT LARES XHEL PER LAVASTOVILJE 1000ml

DETERGJENT LARES XHEL PER LAVASTOVILJE 1000ml

0463
  • 960 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Te gjitha ne nje : Detergjent lares per lavastovilje, e cili  eleminon aromat, ndalon krijmin  e kalkares, inoksit i jep ndritshem si dhe ruan enet e qelqit.


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer