DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 6kg

DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 6kg

0499
  • 2.802 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent lares per lavastovilje profesionale, me sistem automatik dozimi. I le enet me  shkelqim dhe bene largimin e yndyrnave, niseshtes, etj.  Gjithashtu parandalon formimin e kalkares ne ene dhe ne pjatalarese. Dhe gjithashtu i le enet me shkelqim dhe pa njolla. 


We Also Recommend

×
Welcome Newcomer