DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 15LT

DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 15LT

0501
  • 11.400 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Pastrues alkalik per pjatalarese industriale me sistem automatik dozimi. Detergjent: force e shkelqyeshme heqese e yndyrnave, etj. Agjent Sequestering: parandalon formimin e halos, kalkares ne ene dhe ne lavastovilje.

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer