DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 6kg

DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE 6kg

0455
  • 3.600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent lares per lavastovilje me sistem automatik dozimi, i cili parandalon formimin e kalkares ne ene dhe ne pjatalarese. 

We Also Recommend

×
Welcome Newcomer