DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE T2

DETERGJENT LARES PER LAVASTOVILJE T2

3201
  • 9.600 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Sistemi TRILOGY garanton rezultate te shkelqyera ne çdo gjendje te papastertise dhe ngurtesise se ujit me doza shume te ulta. Efektive si ne zbutjen e ujit ashtu edhe ne frenimin e reshjeve te kriperave te demshme te kalciumit, hekurit dhe magnezit.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer