Lares rrobash me Orkidea Blu 5.1kg

Lares rrobash me Orkidea Blu 5.1kg

5208
  • 1.920 Lekë
    Unit price per 
Tax included.


Detergjent i lengshem me orkidea blu per larjen e rrobave me dore dhe lavatrice te rrobave te bardha dhe me ngjyre. Formula e saj e forte do te largoj dhe njollat me kokeforta si ne rrobat e bardha dhe me ngjyre dhe do ti lej ato me arome.We Also Recommend

×
Welcome Newcomer